Mieszkanie Gacki
Gacki, świętokrzyskie
- 110 000 zł
- 38,23 m²
- 2 877,32 zł/m²
Wioleta Janus
Skontaktuj się
Mieszkanie Gacki
Gacki, świętokrzyskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Gacki
Zaktualizowane: 15 maja 2026
110 000 zł 38,23 m² 2 877,32 zł/m²
1/1
1
-
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 110 000 zł (2 877,32 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 38,23 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 300 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI ATENEUM s.c., zaktualizowane: 15.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Gacki, Pińczów, pińczowski, świętokrzyskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych
Opis nieruchomości
Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w miejscowości Gacki koło Pińczowa.
Lokal znajduje się w kameralnym 1-piętrowym budynku i ma powierzchnię 38 m2.
Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju z balkonem, dużej, widnej kuchni w kwadracie oraz łazienki z toaletą.
Lokal nadaje się do aranżacji i zagospodarowania w/g własnego pomysłu.
Centralne ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny). Niski czynsz ok. 300 zł.
725 025...
725 025 577